PŁOMIEŃ OCHOJEC RYBNIK 4:0 KS BARANOWICE – ŻORY

2-ga porażka w tym sezonie.. z Ochojca wracamy na tarczy 
LKS Płomień Ochojec 4:0 KS Baranowice Żory

W ubiegłą niedzielę nasz zespół doznał 2-giej w tym sezonie porażki, tym razem w wyjazdowym spotkaniu z drużyną LKS-u Płomień Ochojec.
Od pierwszego gwizdka sędziego mecz układał się pod dyktando gospodarzy, którzy zmobilizowani chęcią rewanżu za poprzednią rundę narzucili od pierwszej minuty swoje tempo i styl gry. Zawodnicy z Ochojca dominowali w każdym aspekcie rozgrywając perfekcyjną połowę spotkania i punktując nasz zespół 3:0 do przerwy.

Na druga połowę nasz zespół wyszedł nieco odmieniony, zaczęliśmy stwarzać sobie dogodne sytuacje i raz za razem wyprowadzać ataki na bramkę przeciwnika,
niestety po raz kolejny zawiodła skuteczność i finalizacja wypracowanych sytuacji.. Ostatecznie skrzydła podciął kolejny stracony gol po szybkim kontrataku na 4:0, po którym naszej drużynie nie udało się już wrócić do rywalizacji.

Zawodnikom z Ochojca gratulujemy bardzo dobrych zawodów i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek 

Przypominamy również, że szkolenie oraz prowadzenie drużyn w rozgrywkach piłki nożnej we wszystkich grupach w Baranowicach jest możliwe przede wszystkim dzięki dotacji udzielonej przez UM Żory.