Za nami kolejny piłkarski weekend 😍⚽ ! Niestety po raz kolejny słodko-gorzki..

RYBNICKA KLASA A ⬇⚽

W sobotę 28 października nasz pierwszy zespół podejmował na wyjeździe drużynę Naprzód Rydułtowy czyli ówczesnego wicelidera rozgrywek A klasy. Mecz niestety zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy spotkania 😢👎 ..

Mecz ten ciężko opisać słowami – szybko stracona, pechowa bramka, a kilkanaście minut później podwójna kara w postaci czerwonej kartki dla naszego zawodnika i bramki strzelonej bezpośrednio z rzutu wolnego będącego konsekwencją faulu.
Do przerwy nasz zespół przegrywał 2:0 a w perspektywie miał przed sobą drugą część spotkania, w której mierzyć się musiał z przewagą liczebną rywala. Niestety po przerwie zespół gości dość szybko wykorzystał ten fakt i dołożył kolejną bramkę na 3:0. Nasi zawodnicy pomimo straty 3 bramek próbowali wrócić do gry i raz za razem stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Efektem jednej z nich był gol w 85 minucie strzelony przez Bartosza Banasia. Niesieni bramką kontaktową już niespełna 5 minut później stwarzamy sobie kolejną dogodną okazję, której efektem jest podyktowany na naszą korzyść rzut karny, który zostaje zamieniony na bramkę przez Tomasza Pudełko.
Niestety na więcej goli zabrakło czasu, minutę później, sędzia główny zakończył spotkanie.

INFORMACJE Z ZAPLECZA – RYBNICKA KLASA C ⬇⚽
Nasz 2-gi zespół po raz kolejny nie zawiódł!!
Niesieni pozytywną serią nasi zawodnicy dokładają do dorobku punktowego kolejne 3 oczka, pokonując na własnym obiekcie (stadion MOSiR) zespół LKS-u Skrbeńsko 2:1
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Borówka Bartek ⚽ oraz Piaskowski Dominik ⚽
Po 10 kolejkach rozgrywek C Klasy nasz zespół zajmuje fotel lidera z dorobkiem 28 punktów 👏 Świetna robota Panowie !!

Przypominamy również, że szkolenie oraz prowadzenie drużyn w rozgrywkach piłki nożnej we wszystkich grupach w Baranowicach jest możliwe przede wszystkim dzięki dotacji udzielonej przez UM Żory.