KS BARANOWICE ŻORY 2:2 KS RYMER RYBNIK

Słodko gorzki smak remisu 
Po zaciętym pojedynku, pełnym dramaturgii i zwrotów akcji nasz zespół remisuje z zespołem z Rybnika 2:2
Strzelcy bramek dla naszego zespołu:
Tomecki Piotr ⚽️ oraz Kołodziej Adrian ⚽️

Opis meczu:
Po dzisiejszym spotkaniu towarzyszą nam mieszane emocje, z jednej strony duża radość bo nasz zespół odrobił dwubramkową stratę, a z drugiej strony duży zawód bo ilość szans, które wykreowali sobie nasi zawodnicy spokojnie powinna zapewnić nam zwycięstwo i 3 punkty w rozgrywkach.
Od początku spotkania nasi zawodnicy wywierali dużą presję na zespole z Rymera, udało się wykreować kilka naprawdę znakomitych sytuacji do zdobycia bramki. Niestety nieskuteczność była dziś naszą zmorą.
Piłka nożna, jak to piłka nożna rządzi się swoimi prawami, a jak to przyjęło się mówić niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak też było w tym przypadku, kiedy to w 37 minucie, po bardzo szybkim i dobrze skonstruowanym kontrataku zespół z Rybnika wyszedł na prowadzenia po strzale Marko Vynnychoka. Od chwili pierwszej bramki wynik nie zmienił się już do końca pierwszej części spotkania, a nasi zawodnicy na przerwę schodzili z wyraźnie podciętymi skrzydłami.
W początkowej fazie drugiej połowy obraz meczu nie zmienił się praktycznie w ogóle, ciągłe ataki naszego zespołu przeplatały się z ciekawymi wypadami zespołu Rymera Rybnik. Drużyna z Baranowic nadal bardzo nieskuteczna, natomiast Rybniczanie wręcz przeciwnie – w 71 minucie strzelają bramkę na 2:0 – strzelcem bramki Marcin Bober. Na szczęście na reakcję naszego zespołu nie musieliśmy czekać zbyt długo, już niespełna minutę później po bardzo dobrej akcji indywidualnej Piotr Tomecki podłącza nasz zespół do tlenu strzelając bramkę na 1:2. Niesieni pozytywną reakcją nasi zawodnicy nie zwolnili tempa i już 2 minuty później po odegraniu piłki przez Marcina Sobczaka Adrian Kołodziej, silnym strzałem zza pola karnego wyrównuje wynik spotkania. Niestety kilka minut później w konsekwencji czerwonej kartki nasz zespół radzić musiał sobie w 10-tkę do końca meczu, a mimo to stworzył sobie kilka sytuacji, które mogły ostatecznie dać zwycięstwo – niestety nie tym razem. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Zawodnikom z Rymera dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek, a naszym wiernym kibicom dziękujemy za tak dużą frekwencję i doping dla naszego zespołu  !!

Przypominamy również, że szkolenie oraz prowadzenie drużyn w rozgrywkach piłki nożnej we wszystkich grupach w Baranowicach jest możliwe przede wszystkim dzięki dotacji udzielonej przez UM Żory.